нешто што сакам да го споделам со вас

нешто што сакам да го споделам со вас

kolacici ,kolacici,slatki ,mali,cupavi.....

ono sto je najljepse ,to je ono sto svako zeli da ima kraj sebe...Neko voli slatko,neko voli slano,a neko voli ono sto je na dohvat ruke......uzmite sve sto je na dohvat vasih ruku,nemojte izbirati,jer se moze ostati praznih ruku.....недеља, 3. децембар 2017.

колачиња

                                   рафаело  и колаци со суво овошје
                                              посни колачи
                                    рафаело и колачи со суво овошје
                        кокос колац цо бадем и лешник колач со сува кајсија
                            кокос колац со бадем и лешник колач со сува кајсија
                                бела кралица( колач со орев и црно цоколадо)
                                      орев со сува брусница
                                           слатки срца
                                            бадем со кора и сок од портокал

Нема коментара:

Постави коментар